Новоград-Волинські лісівники закликають громадян до екологічої вихованості!

  

  • 8  рейдових  бригад Державного підприємства «Новоград-Волинське ДЛМГ»  щоденно проводять цілодобову охорону лісових масивів.
  •    Працівники державної лісової охорони мають статус працівника правоохоронного органу. Вони займаються охороною і збереженням лісів, виявляють порушення і складають відповідні документи для притягнення правопорушників до відповідальності.
  •    У ІІ кварталі 2021 року до адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб по ст. 73 КУпАП  за засмічення лісу. Накладено штраф по 475,00 кожному,  які були добровільно сплачені порушниками.
  •    Варто відмітити, що найбільше потерпають від засмічення лісництва, лісові масиви яких межують безпосередньо з містом,  дачними масивами,  вздовж автодоріг місцевого значення.  Місцеві жителі, не соромлячись вивозять весь непотріб в ліс,  водії далекобійних автомобілів,  зупиняючись перепочити,  теж «прикрашають» узбіччя доріг пляшками та поліетиленовим сміттям.
  •    Тож лісівники вкотре закликають населення до екологічної чистоти в житті. Коли кожен, відвідуючи,  чи,  відпочиваючи в лісі,  почне прибирати після себе –  буде чисто.    Адже, як говорить народна мудрість: «Чисто там,  де не смітять»!
 

Залишити відповідь