Про готовність ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» до пожежонебезпечного періоду 2021 року

        Одним з найбільших викликів яким екзаменує природа лісівників є лісові пожежі . Про це засвідчив  минулий  2020 рік . Тому бути готовим  до стихії якою є лісова пожежа це основна задача  працівників лісової  охорони ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ».   

     Про готовність працівників лісової охорони ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ»  до пожежно-небезпечного періоду 2021року засвідчила перевірка проведена 25.03.2021р. представником управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Житомирській області полковником служби цивільного захисту Шеренговим С.С.

    Для проведення профілактичних міроприємств, виявлення і гасіння лісових пожеж на підприємстві діє лісопожежна станція, та шість пунктів зосередження пожежного інвентаря, укомплектованих відповідно до нормативів передбачених відомчим нормативними документами, наявні два  спостережні пункти обладнані камерами відео спостереження за лісовими пожежами, один квадрокоптер, три пожежних автомобілі, чотири лісопожежних модулі, сім тракторів з ґрунтообробним знаряддям, шість чергових автомобілів, два автомобілі підвищеної прохідності, п’ятнадцять мотопомп,  шістдесят ранцевих вогнегасників.

Влаштовано підїзди та забезпечено пірсами п’ятдесят пожежних водойм. Поновлено та встановлено наглядну агітацію на протипожежну тематику.

Уся лісова охорона забезпечена стільниковим зв’язком за рахунок підприємства .      

   На випадок надзвичайних ситуацій створено нормативний запас паливно- мастильних матеріалів.

  У 2021 році поповнено засоби пожежогасіння на суму 350 тис. грн.   

    Приведено до відповідності санітарний стан лісонасаджень понад автошляхами , навколо населених пунктів та в місцях масового відвідування населення.

Залишити відповідь