Затримано браконьєрів

Групу браконьєрів затримала єгерська служба державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» та ТОВ МРК «Рись» на території свого району.

За підозрілим автомобілем,  з номерними знаками сусідньої області, що час від часу з’являвся у вечірній час поблизу лісових масивів, єгерська служба спостерігала вже не вперше. Однак затримати його вдалося лише минулої ночі.

В мисливських угіддях поблизу села Жеребилівка, Новоград-Волинського району в 11 годин ночі рейдовикам вдалося затримати автомобіль, в якому перебувало троє чоловіків.

На пропозицію єгерської служби вийти з авто та пред’явити документи вказані особи відповіли відмовою. Тому державна лісова охорона викликала на підмогу поліцейських.

Новоград-Волинський поліцейський наряд встановив, що чоловіки, які перебували в затриманому автомобілі, є жителями м. Корця Рівненської області та мають при собі  найновіше озброєння: 2 карабіни з глушниками та оптичними прицілами і 1 мисливську рушницю, а отже, є порушниками правил полювання, позаяк перебували у мисливських угіддях в заборонений час і, зрозуміло, без відповідних документів.

Вказаних осіб доправлено до відділку поліції. Триває з’ясування обставин правопорушення.

Представнки лісової охорони висловлюють подяку т.в.о. начальника Новоград-Волинського відділу поліції підполковнику Кононенко Юрію Миколайовичу за оперативне реагування та допомогу в затриманні правопорушників лісового законодавства, та висловлюють надію на подальшу тісну співпрацю.

Залишити відповідь