З Днем знань!

            Знову ранок  вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету, юнацьких посмішок та чарівної хуртовини осінніх айстр.

    Це наш край, наша держава зустрічають День знань – справжнє всенародне свято мудрості, доброти і людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень. Особливим і, безперечно, визначальним у житті, він стане  і для першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях, і  для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професію. Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. А ми завжди будемо поруч, щоб при нагоді допомагати.
    Сьогодні директор лісгоспу депутат обласної ради Степан Нусбаум відвідав  Новоград – Волинське вище  професійне училище, щоб привітати студентів з Днем знань, початком нового навчального року,  побажати , здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії , щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все легко здійсниться! 
   Також вшанували хвилиною мовчання бійців що загинули в АТО, зокрема і випускників,  та працівника ДЛМГ  Кулініча Андрія.
Наприкінці директор училища провів ознайомчу екскурсію для гостей свята.
   Проте не лише словами а й добрими справами лісівники допомагають школам,  дитячим садочкам,  усім навчальним закладам, які звертаються за допомогою.  Зокрема, для  Новоград – Волинське ВПУ  Степан Нусбаум  подарував набір фрез .  За його сприяння було виділено 1млн. грн.  на ремонт даху гуртожитку.  Разом з депутатом обласної ради Мельником В.С. безоплатно передали 60 куб.м. пиломатеріалів на ремонт  училища.

Тож, лісівники не залишаються осторонь!

P.S. Лісничі підпорядкованих лісництв, головні спеціалісти лісгоспу привітали з Днем знань та святом першого дзвоника учнів, викладачів і батьків загальноосвітніх шкіл району.

 

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.