Відбулася профспілкова конференція трудового колективу лісгоспу .

 

   20 березня  2018 року   у приміщенні ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ»  пройшла профспілкова  конференція трудового колективу лісгоспу з питань виконання умов колективного договору у 2017 році та внесенню змін та доповнень до колективного договору на 2018 рік.

   На конференції були присутні 64 делегати від трудового колективу підприємства  .

З доповідями про результати роботи підприємства,  вирішення соціальних питань та організацію літнього відпочинку у 2018 році виступив директор лісгоспу С. А. Нусбаум та голова профкому П.В. Блиндюк.

С.А.Нусбаум  привітав трудовий колектив лісгоспу з нагородженням Почесною грамотою Федерації профспілок України у номінації «Батьківська турбота» та Подякою Голови профспілки працівників лісового господарства  за кращу організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року і запропонував провести безкоштовне оздоровлення усіх працівників та їх дітей 2018 році.

Голова профкому П.В. Блиндюк  доповів , що у 2017 році  було оздоровлено  185 осіб, з них : 66 дітей, 95 працівників  та  24 члени  їх сімей; в т.ч. закуплено 19 санаторно-курортних путівок у санаторії Моршина, Трускавця,  Дениші, які надавалися безкоштовно. З  початку 2018 року робота по оздоровленню активно розпочалася – вже закуплено 14  санаторно-курортних путівок для працівників.

Конференція пройшла у дружній обстановці, адже сумлінна злагоджена праця всього колективу  в минулому та поточному році  дала  достойний  результат, що дало можливість виплатити усім працівникам високу 13-ту зарплату та надавати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення при отриманні відпустки .

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.