В лісгоспі розпочинається проведення лісовпорядкування

     У  ДП “Новоград-Волинське ДЛМГ” розпочався комплекс польових лісовпорядних робіт представниками Київської лісовпорядної експедиції ВО   «Укрдержліспроект».    Дані польові роботи мають активізувати всі зміни, які відбулися на території лісового фонду підприємства протягом останніх 10 років та запроектувати лісогосподарські зміни на наступне десятиріччя. Отож, проведення базового лісовпорядкування охопить всі лісництва підприємства та за  одержаними результатами, відповідно до стану лісових   насаджень на поточний момент, будуть  внесені   корективи в матеріали базового лісовпорядкування, яке проводилося в 2008  році.

    Загалом лісовпорядкування включає комплекс заходів, спрямованих на забезпечення ефективної організації та науково обґрунтованого ведення лісового господарства, охорони, захисту, раціонального використання, підвищення екологічного та ресурсного потенціалу лісів, культури ведення лісового господарства, отримання достовірної і всебічної інформації про лісовий фонд України.

    Також, у матеріалах лісовпорядкування дається якісна і кількісна характеристика кожної лісової ділянки, комплексна оцінка ведення лісового господарства, що є основою для розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства відповідного об’єкта лісовпорядкування.

    04 червня  під керівництвом головного лісничого підприємства Георгія Юзвінського за участю спеціалістів Київської лісовпорядної експедиції ВО «Укрдержліспроект»,  лісничих та спеціалістів лісового відділу пройшла нарада, в ході якої  було обговорено ряд першочергових завдань, які потрібно буде вирішити при проведенні польових  лісовпорядних робіт.

     Кінцевою складовою таких лісовпорядних робіт є виготовлення планово-картографічних матеріалів та після всіх необхідних уточнень в польових умовах, лісовпорядна експедиція розробить основні положення організації і ведення лісового господарства. За отриманими проектами організації і розвитку лісового господарства та картографічними матеріалами підприємство буде вести лісогосподарську діяльність впродовж наступного десятиріччя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.