В 2017 році в Новоград-Волинському держлісгоспі створили 45 нових робочих місць

20 осіб прийняли в лісове господарство та 25 –  у виробництво.  В лісництвах підприємства взялися до вирощування сіянців із закритою кореневою системою – отож потрібні нові працівники, які проводитимуть  ці роботи. На лісопереробному комплексі лісгосп запустив в роботу нову лінію – до її обслуговування також залучили нових робітників.
Варто зауважити, що в підприємстві нині працює  656 осіб із середньою заробітною платою 9088 грн.
В минулому році лісгосп створив  211  га лісових культур та ще на площі 59 гектарів проведено сприяння природному поновленню. Для створення продуктивних насаджень в наступні роки заготовлено понад 7 тонн лісового насіння.
«Підприємство працює стабільно та планомірно розвивається, – каже директор лісгоспу Степан Нусбаум. – В минулому році окрім згаданої вище лінії з переробки деревини,  закуплено теплицю в Нов.Волинське л-во та побудовано до неї скважину, придбано автомобілі, кран-маніпулятор, трактор, дрон, бензопили, камери відеоспостереження, водогрійні котли тощо. Загалом капітальні інвестиції склали  4,1 млн. грн    На обслуговування капітальних доріг витрачено 4,3 мільйона .грн.»
Підприємство є сумлінним платником податків у державну казну та Пенсійний фонд.   За  2017 рік до Державного бюджету сплачено понад  17 мільйонів гривень.      В місцевий бюджет –  майже   18 млн. грн.  Крім того, сплачено в соціальні фонди єдиного соціального внеску  – 16,2 мільйони грн.  Всього до зведеного б-ту та ЄСВ сплачено  51 мільйон  грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.