Увага!!! 5 клас пожежної небезпеки.

     В лісах нашої області склалася складна пожежна ситуація – 13-15 квітня очікується надзвичайна пожежна небезпека 5 класу.  В зв’язку цим лісівники сподіваються на відповідальне ставлення до лісу та закликають громадян обмежити його відвідування. В разі виявлення загорянь в лісових масивах – прохання повідомляти за т. 101 або /04141/ 2-10-49, 2-07-62.

«Всі структурні підрозділи нашого підприємства до пожежонебезпечного періоду готові,  Проте настійно рекомендуємо місцевим мешканцям та гостям району бути вкрай обережними з вогнем у лісі. Особливе прохання: не спалювати суху рослинність на полях та сільськогосподарських угіддях, бо ці заходи найчастіше  призводять до лісових пожеж.»
Пожежні ланки в лісгоспі готові до ліквідації ймовірних загорянь. При високому класі пожежної небезпеки – чергування в підприємстві вестиметься цілодобово.
За лісами підприємства спостерігають  системи відеонагляду, саме вони і допомагають виявити загоряння в масивах на ранніх стадіях.
З особовим складом лісопожежних станцій проведено навчання з правил  безпеки при гасінні лісових пожеж та з “Правил пожежної безпеки в лісах України”.
Перед цим перевірено та приведено до належного стану всі засоби пожежогасіння, зроблено належний запас пально-мастильних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.