Про новорічні ялинки та ціни на них

 

За давньою традицією  прийнято  зустрічати Новий рік з новорічною ялинкою .   Не виключенням  має бути  і Новий 2018 рік.

Державне підприємство «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство» в цьому році планує заготовити та реалізувати  для населення  понад  1000 шт. новорічних  ялинок, в якості благодійної допомоги для сімей учасників АТО буде надано 100 ялинок , крім того ялинками забезпечуватимуться школи та установи м.Новоград-Волинського та району.

Новорічні ялини заготовляються  на спеціальних  ялинових плантаціях та лісонасадженнях,  призначених для цих потреб та  реалізовуються   в конторах  лісництв та на ялинкових базарах міста Новоград-Волинського.   До кожної ялинки має бути  прикріплена самоклеюча стрічка  з відповідним штрихкодом. Реалізаційна ціна від 26 до 100 грн. в залежності від породи  (сосна чи ялина) та висоти  ялинки.  Ялинки , що реалізовуються без таких самоклеючих стрічок ,  вважаються незаконно заготовленими ,  вилучаються, а їх власники притягуються до відповідальності.

Працівники  державного підприємства «Новоград-Волинське досвідне лісомисливське господарство»   розпочали  комплекс цільових заходів , спрямованих на охорону хвойних насаджень,  виявлення фактів  незаконної  заготівлі, транспортування і реалізації  незаконно вирубаних ялинок, затримання  та притягнення  до відповідальності осіб, причетних  до вчинення  вищевказаних правопорушень.

Для охорони хвойних насаджень , перевірки транспортних засобів та місць реалізації ялинок створені  оперативні групи  до складу яких  будуть входити працівники відділень поліції, лісової охорони та екологічної служби.

Правопорушник  за незаконно зрубане одне хвойне дерево на новорічну ялину має сплатити  399,27  грн завданої шкоди та  85-170 грн. адмінштрафів.  Так  що вибір за вами.

Всіх вітаємо з наступаючим Новим роком!

Адміністрація  ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.