Нова альтанка на березі річки случ

Чудова бесідка днями з’явилась на березі річки Случ в районі військового шпиталю.
Гарного господаря, який дбає про свої угіддя, видно, як то кажуть, з порогу. Саме таке враження складають лісові обійстя ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ», яким керує депутат обласної ради Степан Нусбаум. Біля контор у кожному лісництві підприємства облаштовані мальовничі рекреаційні зони, які не тільки милують око, а й дозволяють з комфортом насолодитись природою в лісі.
Розширити межу таких своєрідних зон відпочинку вирішили у Новоград-Волинському лісництві. Так, за ініціативи небайдужих жителів міста, Іван Павлюк, лісничий Новоград-Волинського лісництва, депутат районної ради разом із працівниками лісництва, 13 квітня, в районі військового шпиталю встановив першу альтанку. Цілий день працювало шість осіб не покладаючи рук, і як наслідок – на березі Случі з’явилась прекрасна мала архітектурна споруда.
Та на цьому облаштування прибережної зони не закінчується. Планами на майбутнє з нами поділився Іван Павлюк:
− Ця альтанка – тільки перший маленький крок. Найближчим часом плануємо встановити ще декілька малих архітектурних форм: пеньочок, столик з лавками тощо. Також ближче до рятувальної станції маємо намір зробити подібну альтанку. Далі хочемо облаштувати своєрідні зони рекреації аж до мікрорайону «Дружба».
Взагалі, у нашому підприємстві давно було заплановано зробити благоустрій прибережної зони Случі, і саме міські активісти, серед яких Іван Лавренчук, знайшли нам місце і підштовх-нули почати працювати в цьому напрямку.
Керував будівництвом пенсіонер лісництва, єгер Георгій Олійник. Окреме спасибі майстру лісу цього обходу Богдану Котвицькому.
Єдине прохання до жителів міста: збережіть те, що ми побудували! – зазначив Іван Володимирович.
А на завершення, слова одного із активістів, які будували бесідку: «Усім, хто приєднався до будівництва, – щира дяка. Хотілося б, щоб більше місцевих підприємств долучалися до створення подібного. Маємо надію, що люди берегтимуть і підтримуватимуть чистоту в зеленій зоні міста».

Джерело: https://vk.com/lesyn_kray?w=wall-107252656_1958

 

 

 

 

 

\

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.