Інформація про готовність ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» До пожежонебезпечного періоду 2018 року. станом на 03.05.3018 року.

Підготовка до пожежно-небезпечного періоду ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» проведена згідно комплексного плану заходів по зниженню небезпеки виникнення лісових пожеж та приведення лісів до належного санітарного стану (наказ № 40 від 01.02.2018р.) та наказу № 95 від 23.03.2018  В терміни, передбачені вищезгаданими наказами, ІТП підприємства проведені перевірки стану готовності лісництв та лісопожежної станції до пожежонебезпечного періоду  2018 про що  складено відповідні акти.

  • Розроблено та подано на затвердження Головою Житомирської облдержадміністрації «Мобілізаційно-оперативний план ліквідації лісових пожеж. По кожному лісництву опрацьовано склад сил і засобів, що залучаються для гасіння лісових пожеж, списки резервних команд пожежегасіння, карти-схеми протипожежного впорядкування, план-маршрути патрулювання лісонасаджень майстрами лісу. Проведено навчання з працівниками лісництв і ЛПС , ДЛО і ДПД згідно «Програми спеціальної підготовки лісопожежних формувань» та перевірку знань про що складено відповідні протоколи.

Розроблено та погоджено інструкції порядку взаємодії між ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ» і Новоград-Волинським районним управлінням УМНС та Новоград-Волинським лісгоспом АПК.

Для проведення профілактичних міроприємств, виявлення і гасіння лісових пожеж на підприємстві є слідуючі засоби :

  • діє ЛПС І-го типу, створена і укомплектована відповідно до нормативів та шість пунктів зосередження пожежного інвентаря,
  • наявні спостережні пункти – 2 шт (Курчицьке лісництво – пожежна вежа, Малоцвілянське лісництво – пожежна щогла.
  • встановлено дві камери відеоспостереження),
  • наявність машин і механізмів :

* пожежна автомашина – 3 шт,

* лісопожежний модуль (причіпний) – 2 шт,

* трактори з ґрунтообробним знаряддям – 7 шт,

* чергові автомобілі – 6 шт,

* автомобіль підвищеної прохідності – 1 шт,

* мотопомпи – 11 шт, з яких придбано у 2017 р. 1 шт.

* бензопили – 10 шт,

* ранцеві оприскувачі «Єрмак» – 50 шт,

 

 

Особовий склад :

* ЛПС – 9 чол,

* чергові спостерігачі – 7 шт,

* водії автомобілів – 5 шт,

* трактористи-машиністи – 7 чол.

Уся лісова охорона забезпечена стільниковим зв’язком за рахунок підприємства (80 шт)..

 

На випадок надзвичайних ситуацій створено запас ПММ

 

АТП В лісництвах по
Бензин 3000 л 200 л
Дизпаливо 2000 200 л

 

У 2018 році поповнено пожежний інвентар на суму- 112 тис.грн.

Приведено до відповідності санітарний стан лісонасаджень понад автошляхами , навколо населених пунктів та в місцях масового відвідування населення.

У 2018 році  придбано 5 бігбордів , виготовлено і поновлено 50 плакатів на протипожежну тематику, приведено до належного естетичного стану рекреаційні об’єкти, місця відпочинку  та садиби лісництв, встановлено необхідну кількість лісових шлагбаумів. Організовано чергування працівниками ДЛО в лісництвах та конторі ДЛМГ.

Протипожежні міроприємства  в лісництвах ДЛМГ проводяться згідно доведених планів та графіків виконання. Станом на 03.05.2018 влаштовано 48 км. мінералізованих смуг , проведено догляд за мінералізованими смугами 95 км. Випадків пожеж не допущено.

   Інж. ОЗЛ                                            Прищепа В.В.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.