Лісова охорона застерігає!

Напередодні новорічних та різдвяних свят лісова охорона 
ДП “Новоград-Волинське ДЛМГ” застерігає населення від самовільних рубок новорічних красунь.
Сосна новорічна та ялинка завжди займала особливе місце серед дерев, її вважали деревом, яке символізує життя. Наші пращури думали, що ялина (сосна) користується особливими привілеями у сонця, яке дозволяє їй бути завжди зеленою. Найбільш велична вона в своєму природному середовищі – лісі, де й приносить величезну користь.
Ялини та сосни повинні втішати нас не лише протягом кількох новорічних  тижнів – ці красуні мусять існувати для наших нащадків.
Щороку ДП “Новоград-Волинське ДЛМГ” запроваджує додаткові заходи з охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування. Саме з метою виявлення таких фактів організовано рейдові бригади державної лісової охорони для виявлення правопорушників. Винні у несанкціонованому вирубуванні та продажі новорічних красунь будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства.
Цього року підприємством заплановано реалізувати 600 новорічних сосон. Потрібно зазначити, що дерева, заплановані для реалізації, вирощені на спеціальних плантаціях. Громадяни можуть купувати новорічну красуню безпосередньо в лісгоспі  та на торгових майданчиках лісництв по ціні від 63 грн з ПДВ.
Звертаємося до громадян не порушувати законодавство!
Бажаючі придбати новорічну красуню звертайтеся по тел. (041-41) 2-04-08, 2-42-54

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.