Чи було правопорушення ?!!

18 жовтня о 20-00  у кв. 11 Пилиповецького лісництва рейдовою бригадою держлісгоспу  було затримано трактор МТЗ-80 держ.номер  68-55 ЖЦ з причепом, який транспортував дрова паливні в кількості 6 м3. На дану лісопродукцію було надано документи , які фактично не відповідають дійсності.

При з’ясовуванні обставин виявилося, що  надана водієм трактора товарно-транспортна накладна  – від 17.10.17 р. , на дрова паливні хвойні, – фактично транспортувалися дрова березові.

Водію було запропоновано транспортувати продукцію до контори Пилиповецького лісництва, але він відмовився, мотивуючи відсутністю пального.

Представник рейдової бригади держлісгоспу звернувся з даною інформацією до Новоград-Волинського відділення поліції, на місце пригоди було відправлено чергову групу.

О 21-30 на вищезгадану лісопродукцію майстром лісу Городницького лісництва лісгоспу АПК Демчуком Дмитром Миколайовичем на місце пригоди було доставлено товарно-транспортну накладну № 001112 від 18.10.17 р. на дрова паливні березові в кількості 6 м3, про що було повідомлено черговій групі поліції у телефонному режимі.

Після з’ясування обставин, та отримання даних водія Корнійчука Є.М.,  майстра лісу Демчука Д.М. старшим чергової групи поліції запропоновано транспортний засіб не затримувати.

Лишилося два запитання  : чому водій не мав із собою “правильної” накладної,  якщо вона була виписана 18 жовтня у робочий час , або ким і о котрій годині була виписана товарно-транспортна накладна, адже робочий час працівників лісгоспів закінчується о 17-00 ?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.