З 04.12.2018 по 05.12.2018 року на підприємстві проходитиме  2-й наглядовий  аудит з лісової сертифікації в 3-му сертифікаційному періоді, який проводить компанія ” SGS QUALIFOR” з метою підтвердження рівня ведення лісового господарства принципам та критеріям FSC ( Лісової наглядової ради).   Лісова сертифікація – це забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних  стандартів.

«Ліси нашого підприємства сертифіковані міжнародними експертами. Сертифікат відповідності світовим стандартам видається терміном на п’ять років. Однак кожного року лісгосп повинен пройти наглядовий аудит, аби підтвердити, що стан ведення лісового господарства перебуває на належному рівні .

Дотримання 10 принципів та 56 критеріїв – саме такі умови ставить перед підприємствами лісової галузі Лісова наглядова рада. Одні з вимог до лісгоспів – це робота відповідно до засад національного законодавства, виконання податкових зобов’язань, охорона і захист лісу, безпека праці, збереження біорізноманіття та раціональне лісоуправління.

Під час проведення наглядового аудиту будуть здійснені виїзди по лісництвам лісгоспу, в яких буде проаналізовано ведення необхідної технічної документації, також будуть оглянуті ділянки лісу, де проводяться лісозаготівельні роботи.

Одночасно з цими заходами, буде оглянуто і інші об’єкти лісогосподарської діяльності підприємства, які демонструють політику підприємства, в тому числі, як утримувача сертифіката Лісової Опікунської Ради та за підведеними підсумками буде винесено результат підтвердження дії сертифіката за системою FSC.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.