21 БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ АКЦІЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

УВАГА! Хто хоче допомогти відновлювати українські ліси – долучайтеся!

21 БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ СТАРТУЄ АКЦІЯ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

Заступник Голови Держлісагентства Volodymyr Bondar закликав всіх охочих долучитися до акції та протягом місяця висаджувати ліс разом з лісівниками.

«Метою акції є виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Для нас важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім бажаючим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі», – підкреслив Володимир Бондар.

Також під час акції буде приділена увага до проведення ознайомчих та пізнавальних заходів (екскурсії, тематичні зустрічі, лекції тощо).

«Ми закликаємо, щоб до нашої акції з посадки лісу долучалися родинами. Проводитимуться дні лісу для малюків та учнів молодших класів, озеленення територій будинків-інтернатів спільно з вихованцями закладу, екскурсії до лісу. Тож, відтворимо ліси разом!», – наголосив заступник Голови Держлісагентства.

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article…

#ліс #Держлісагентство #ДержавнеАгентствоЛісовихРесурсівУкраїни #флешмоб #майбутнє_лісу_у_твоїх_руках #МайбутнєЛісуУТвоїхРуках #відновлення #відтворення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.