25 квітня, офіційно відкрився  перший у Новограді-Волинському будинок сімейного типу родини “Янголів добра” (переможці “Гордості міста” у цій номінації ) – Жанни і Павла Щавлінських.

   «Дитячий будинок сімейного типу родини Щавлінських Павла Вікторовича та Жанни Петрівни був створений у лютому 2018 року. Родина на виховання взяла 5 дітей. У подальшому ще дві дитини зможуть отримати сімейний затишок у цій родині.

   Житло для будинку сімейного типу придбали за кошти субвенції з державного бюджету в сумі 1 млн 709 тис. грн. та при співфінансуванні міського бюджету у 250 тис. грн».

ДП «Новоград-Волинське ДЛМГ»  в особі Нусбаума С.А., директора та депутата Житомирської обласної ради теж зробило свій внесок : по домовленості з родиною Щавлінських виготовили  меблі для облаштування будинку (столи, табуретки, тумбочки, полички, ящики для зберігання речей, вішалки для одягу) та допомогли облаштувати дитячий майданчик (пісочниця, гойдалка).

Степан Нусбаум запевнив родину, що лісгосп та він особисто допомагатиме і надалі у вирішенні побутових питань, які будуть виникати у майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.